WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

AK-KAR ASANSÖR İbrahim, Mustafa, İsmail ve Mehmet AKOĞLU kardeşler tarafından 1998 yılında asansör montaj  ve bakım firması olarak Giresun’ da kurulmuştur. 2005 yılında asansör sektörünün temel ihtiyaçlarından olan manuel asansör kapısı ve kabin üretimine başlamıştır. 2010 yılından itibaren ise kramer iç kapı ve tam otomatik asansör kapısı imalatına başlamıştır. Bu süreçte ilke olarak sürekli değişim ve
gelişimi ön planda tutan AK-KAR  yeni markası PERGEL’le sektörün nabzını tutarak değişim ve gelişimlere paralel hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız müşterilerine daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için teknolojik alt yapı ve üretim standartlarını sürekli arttırmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına üretimin her aşamasında ve üretim sonrası teknik desteğe son derece önem vermektedir. Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini arttırmayı, teknolojik yenilikleri takip ederek modern üretim yapmayı, pazar payını arttırarak ekonomiye katkı sağlamayı hedefleyen AK-KAR ASANSÖR, PERGEL markasıyla önümüzdeki yıllarda bu hedefleri bir üst seviyeye taşımak için özveriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Bilgi Talep Formu